Produktet

 • litar teli inox

  litar teli inox

  Detajet e produktit: Sipërfaqja: e galvanizuar, e pagalvanizuar, e pandryshkshme, e veshur me PP/PVC/PE Elastik: 1570 mpa deri në 2160 mpa paketim në bobina plastikë, druri ose kompensatë 25m deri në 2000m.Dorëzimi: 30 ditë për një enë 20 këmbë (24.5 ton).Referenca Konstruksioni Fije çeliku 1×7, 1×19, 1x19S, 1*19W, 1*25Fi, 1*29Fi Kabllo avioni 7×7, 7×19 Aplikim për peshkim traw 6x19AW+FC, 6x19AS+FC 6×19+FC, 6X19+IWRC 6×37+FC, 6X37+IWRC 6*7+FC, 7*7, 6*24+7FC Aplikim ngritës ngritës...
 • hobe me litar varke shpëtimi

  hobe me litar varke shpëtimi

  Litari i telit i përdorur për ulje do të inspektohet periodikisht, duke i kushtuar vëmendje të veçantë zonës përmes rrotullës dhe do të rinovohet nëse është e nevojshme për shkak të konsumimit të hobesë ose në intervale jo më shumë se 5 vjet (cilado që të vijë më herët). 

 • Kapëse e pllakave të çelikut Kapëse për ngritjen e biletave

  Kapëse e pllakave të çelikut Kapëse për ngritjen e biletave

  Kapëse për ngritjen e biletave të kapëses së pllakave të çelikut Pajisja për transportimin e biletave është projektuar me përvojën e avancuar nga brenda dhe jashtë vendit në bazë të përvojave tona të prodhimit për shumë vite me avantazhin e mungesës së konsumit të energjisë, pa ndërhyrje të valëve elektromagnetike, të besueshme dhe të sigurt në funksionim dhe fleksibël përshtatshmëria.Faktet kanë vërtetuar se ky mjet ngritës mund të ngarkojë dhe shkarkojë lirisht biletat e çelikut pa bashkëpunimin e punëtorëve në tokë, që është një ngritës ideal...
 • Magnetë ngritës të përhershëm

  Magnetë ngritës të përhershëm

  Ngritës magnetik i përhershëm Thithësi i ngritjes automatike Super Magnet është një produkt i teknologjisë së lartë i zhvilluar bazuar në materiale magnetike me energji të lartë.Përdoret gjerësisht në procesin e transportit dhe ngritjes së çelikut, përpunimit, mykut, magazinës, etj. Lidhja e materialeve çeliku përçues magnetik të bllokut dhe cilindrikë mund të përmirësojë shumë efikasitetin e ngarkimit dhe shkarkimit dhe trajtimit të pjesëve të punës.Specifikimi Modeli Kapaciteti i vlerësuar i ngritjes Dimensionet (mm) Pesha kg ...
 • Karrocë e transportit të ngarkesave

  Karrocë e transportit të ngarkesave

  Karrocë transporti me ngarkesë mallrash Kukulla me rul për makineri industriale me standardin më të lartë të besueshmërisë, qëndrueshmërisë dhe sigurisë.Kukulla e përparme vjen me pllakë rrotulluese të mbështetur me mbajtës të shtytjes që lejon drejtimin e lirë pa pasur nevojë të ndalet dhe të ripozicionohet për t'u kthyer.Tërhiqeni me dorë ose lidheni me pirun për tërheqje.Rrotullon me lehtësi ngarkesa të rënda nga pika A në pikën B me më pak përpjekje.Sistemi i kukullave nuk do të rrëshqasë nga ngarkesa – edhe në rast të tërheqjes dhe tërheqjes.Distanca midis kukullave të pasme është ...
 • Hobe me litar me prizë të hapur spelter

  Hobe me litar me prizë të hapur spelter

  Lloji i hapur i prizës së derdhjes së litarit me tela çeliku për tërheqje detare me shërbime të personalizuara.

  Prizë e galvanizuar e tipit G416 me groove të tipit të hapur spelter

 • Kapëse e pllakave ngritëse prej çeliku

  Kapëse e pllakave ngritëse prej çeliku

  Detajet e produktit: Kapëse e pllakave ngritëse prej çeliku me cilësi të lartë Formëzimi i kapëses vertikale të pllakës së ngritjes së pllakës së punës, Kufiri i ngarkesës (ton) Hapja e nofullës (mm.) Pesha secila (kg.) LWK928-1 0,8 0-16 2,8 LWK928-2 1 0-22 36. LWK928-3 2 0-30 5,5 LWK928-4 3,2 0-40 10 LWK928-5 5 0-50 17 LWK928-6 8 0-60 26 LWK928-7 10 0-80 228W 9-89-10 9 16 60-125 80 Pllakë ngritëse horizontale çeliku C...
 • Accessaires zinxhir zinxhir

  Accessaires zinxhir zinxhir

  Përdoret në zinxhir, që lidhet me zinxhir dhe përbëhet nga hobe zinxhiri.

 • hobe me rrip të sheshtë

  hobe me rrip të sheshtë

  Zbatimi: Rrifet e bardha të sheshta përdoren gjerësisht në aviacion, hapësirën ajrore, ngritjen e energjisë bërthamore, prodhimin ushtarak, ngarkimin dhe shkarkimin e portit, pajisjet e energjisë, përpunimin e makinerive, çelikun kimik, ndërtimin e anijeve, transportin dhe fusha të tjera.

 • darë billet

  darë billet

  Avantazhi i kapëses së billit të pllakës punon në mënyrë të besueshme, fleksibël dhe të sigurt.Mekanizmi i hapjes dhe mbylljes është bërë prej çeliku të aliazhuar me forcë të lartë të veshjes.Kapëse e pllakave ka një jetë të gjatë shërbimi.Sipas strukturës së saj, kapëse e pllakave ndahet në kapëse fikse dhe kapëse të rregullueshme (lartësia H nuk mund të rregullohet).Kapëse billet është e përshtatshme për ngritjen e specifikimeve të ndryshme dhe numrave të ndryshëm të biletave.
 • Kapëse me litar teli

  Kapëse me litar teli

  Ky produkt përdoret gjerësisht në çelikun, përpunimin mekanik të mykut, depo dhe procese të tjera ngritëse.

 • Hobe me litar çeliku

  Hobe me litar çeliku

  Karakteristikë e tij është trupi i litarit i cili është i butë, ka shumë pika ngritjeje, mund të zgjidhë çështjet e hapësirës së vogël të kufizuar dhe kapacitetit të lartë ngarkues.

123Tjetra >>> Faqe 1/3