MARRJE GOSTERN

 • Kompania mbulon një sipërfaqe prej 33000 metrash katrorë, më shumë se 600 punonjës.Është një kompani e specializuar e hobeve që mund të projektojë, prodhojë dhe tregtojë.
 • Zinxhiri/litari i telit dhe pajisjet ngritëse tani përdoren gjerësisht në metalurgji, makineri, hekurudha, petrokimike, port, energji elektrike, energji bërthamore, ushtarake dhe fusha të tjera.
 • Çdo produkt është bërë me kujdes, do t'ju bëjë të kënaqur.Produktet tona në procesin e prodhimit janë monitoruar rreptësisht, sepse vetëm për t'ju ofruar cilësinë më të mirë, ne do të ndihemi të sigurt.

Është një kompani e specializuar e hobeve që mund të projektojë, prodhojë dhe tregtojë.

Jiangsu Gostern Rigging është një prodhues i mirënjohur i hobeve të ngritjes, kapëses me arpion dhe pajisjeve speciale të ngritjes në Kinë.Ne jemi të përqendruar në kërkimin, zhvillimin e produkteve të reja dhe ofrimin e shërbimeve të personalizuara.Ne gjithashtu ndihmojmë klientët tanë të gjejnë mënyrën e përsosur për çështjet e tyre të ngritjes.Zinxhiri/litari i telit dhe pajisjet ngritëse tani përdoren gjerësisht në metalurgji, makineri, hekurudha, petrokimike, port, energji elektrike, energji bërthamore, ushtarake dhe fusha të tjera.Kohët e fundit, ne kemi ndërtuar një marrëdhënie afatgjatë me Dongfang Electric, Shanghai Electric, XCMG Group, China CSR, China CNR.Ne jemi eksportuar në Shtetet e Bashkuara, Kore, Thai, Vietnam dhe vende të tjera të Azisë Lindore.

Rreth Nesh
 • Hapni folenë e shkrirjes
  Hyrje e shkurtër: Priza e litarit teli është një vegël lidhëse që vendoset në fundin e hobeve të litarit.Njëri skaj është një kon i zbrazët, i përdorur për të futur fundin e kabllit dhe derdh l...
 • Kapëse ngritjeje billet e tipit C /Tong
  Ngritësi i tipit C përdoret për ngritjen horizontale të spirales prej çeliku.Së pari, nga pamja e saj duket si një shkronjë C, kështu që quhet përhapës i tipit C.Përdoret kryesisht në stee...
 • 80T Tundish përhapës
  Në projektin e transformimit nga çeliku i rrafshët në kazan të vazhdueshëm, shtrirësi i tundishit përdoret për transportin e tundishit, katër llambat e tundishit nuk janë bashkë...
 • Si të përdorni dhe t'i kushtoni vëmendje pjesëve të mëposhtme
  1. Lëvizni vinçin për të lidhur grepin e vinçit me unazën ngritëse të traut ngritës.Pas ngritjes në një lartësi të përshtatshme, kontrolloni nëse trau ngritës është i niveluar dhe zinxhiri i ngritjes është me nyjë...
 • Kina lëshon aeroplanmbajtësen e tretë!Emri
  Ceremonia e nisjes së aeroplanmbajtëses së tretë të Kinës u mbajt në kantierin detar Jiangnan të Korporatës Shtetërore të Ndërtimit të Anijeve të Kinës të hënën në mëngjes.Xu Qiliang, anëtar i Byrosë Politike...

MARRJE GOSTERN

Jiangsu Gostern Rigging është një prodhues i mirënjohur i hobeve të ngritjes, kapëses me arpion dhe pajisjeve speciale të ngritjes në Kinë.

Kontaktoni