Најчесто поставувани прашања

1. Може ли да имам нарачка за примерок?

Да, ја поздравуваме нарачката за примерок за тестирање и проверка на квалитетот.Мешаните примероци се прифатливи.

2. Што е со времето на водство?

На примерокот му требаат 2-5 дена, на времето за масовно производство му требаат 1-2 недели за количина на нарачка повеќе од еден контејнер.

3. Дали имате некакво ограничување за MOQ?

Низок MOQ, 1 ЕЕЗ за проверка на примерокот е достапен

4. Како ја испраќате стоката и колку време е потребно за да пристигне?

И превозот со воз и море може да обезбеди.Времето на испорака зависи од растојанието.

5. Како да продолжите со нарачката?

Прво известете ни ги вашите барања или апликација.
Второ, Ви нудиме идеални производи и цена.
Трето, го постигнуваме договорот ако сè оди добро.
Четврто Го организираме производството.

6. Дали е во ред да го испечатам моето лого и да го сменам пакетот?

Да.Ве молиме да не информирате официјално пред нашата продукција. треба да го потврдиме дизајнот со вас.

7. Дали нудите гаранција за производите?

Да, ние нудиме 1 година гаранција за нашите производи од синџирот на врски.2 години за мрежна прашка и други додатоци за прашка се сите една година.

8. Како да се справите со неисправните?

Прво, нашите производи се произведуваат во строг систем за контрола на квалитетот и стапката на дефекти ќе биде помала од 0,1%.Ќе направиме неколку прегледи пред да ви испратиме.

САКАТЕ ДА РАБОТЕТЕ СО НАС?