ГОСТЕРН МЕСТЕЊЕ

 • Компанијата зафаќа површина од 33000 квадратни метри, со повеќе од 600 вработени.Тоа е специјализирана компанија за краци која може да дизајнира, произведува и продава.
 • Синџирот / жичаната прашка и опремата за подигање сега се широко користени во металургијата, машините, железницата, петрохемијата, пристаништето, електричната енергија, нуклеарната енергија, воените и други области.
 • Секој производ е внимателно направен, ќе ве направи задоволни.Нашите производи во производниот процес се строго надгледувани, бидејќи само за да ви обезбедиме најдобар квалитет, ќе се чувствуваме сигурни.

Тоа е специјализирана компанија за краци која може да дизајнира, произведува и продава.

Jiangsu Gostern Rigging е добро познат производител на прашка за кревање, штипки за стакла и специјална опрема за подигнување во Кина.Ние сме концентрирани на истражување, развој на нови производи и обезбедуваме приспособена услуга.Ние, исто така, им помагаме на нашите клиенти да го најдат совршениот начин за нивните проблеми со кревање.Синџирот / жичаната прашка и опремата за подигање сега се широко користени во металургијата, машините, железницата, петрохемијата, пристаништето, електричната енергија, нуклеарната енергија, воените и други области.Неодамна, изградивме долгорочна врска со Dongfang Electric, Shanghai Electric, XCMG Group, China CSR, China CNR.Бевме извезени во САД, Кореја, Тајланд, Виетнам и други земји од источна Азија.

За нас
 • Pay attention to the usage outside !
  Жичаното јаже обложено со ПВЦ е изработено од обична жичана јаже од галванизирано или нерѓосувачки челик на слој од ПВЦ лепак.По топла работа, пластиката влегува во жицата и цврсто се залепува.По премачкување...
 • Classic lifting site! Hinkley Point C, the largest nuclear power station in the UK
  Нуклеарната централа „Хинкли Поинт Ц“ е најголемиот инфраструктурен проект што некогаш бил преземен во ОК.Кога ќе биде завршен, ќе обезбеди околу 7% од зеленото снабдување со електрична енергија во ОК и кр...
 • Testing with Hainan Changjiang on Nuclear power steel lining module!
  Од 10-ти јуни до 15-ти јуни 2021 година, ги испраќаме нашите техничари и директори г-дин Sun во компанијата Хаинан Чанџијанг и ги тестираме новите ставки што штотуку ги завршивме.Тие ја користат стегачот за да вршат тешки работи за кревање...
 • Employee Training
  Првата недела од август организираме обука со нашите работници во салата за состаноци.Целта на обуката е да се зајакне безбедносната свест и да се обезбеди безбедно оперирање...
 • Jiangsu Gostern Rigging Co., Ltd.
  Со цел да го зајакнеме нашиот персонал, го организиравме нашиот највисок кат како наша теретана, многу од нашите работници можат да одат на вежбање и да имаат комуникација со другите.Создавање повеќе шанси и оп...

ГОСТЕРН МЕСТЕЊЕ

Jiangsu Gostern Rigging е добро познат производител на прашка за кревање, штипки за стакла и специјална опрема за подигнување во Кина.

Стапи во контакт